BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM
TR EN

Her şey hayatın anlamını yan yanayken bulan siz ve sevdikleriniz için... Eşsiz konsepti ile beğenileri toplayan Mesa Çubuklu 28, her projesinde yaşama değer katan MESA ayrıcalığıyla hayata geçiyor.

Yaşanmışlıkların yorgunluğunda, bir es vermek istediğiniz zaman hayata, bol köpüklü Türk kahvenizi alırsınız elinize. E, ama onun keyfi çıkmaz ki sıcak, samimi bir sohbet size eşlik etmediğinde... Sohbetin kimi dakikalarına orman manzarası eşlik eder, kimi dakikalarına boğaz manzarası... İstanbul’un başka neresinde bu kadar keyif verir ki bir molanın her anı!

Benzersiz konumuyla herkese seçim yapmama özgürlüğü sunuyor ve hem İstanbul’un nadide ormanlarından birine bakan konumuyla bol bol oksijen alma hem de eşsiz boğaz manzarası ile ruhunu doyurma ayrıcalığı sağlıyor.

İstanbul Boğazı’nı vapursuz kim hayal edebilir... Martıların eşlik ettiği her yolculuk, eşsiz mavinin renkleriyle bir yakadan diğerine taşır bizi.

Gün tüm ışıltısını geceye teslim ederken, iş dünyası, yerini ev hayatına bırakır. Koşturmanın yerini bir sakinlik alır. Ve yıldızlar da gökyüzündeki yerlerini...

Dört bir yandan ışık alan ferah daireler, geniş balkonlar ve ustalıkla tasarlanmış yerleşim planı ise hem projenin fark yaratan hem de evinizin değerini artıran diğer özellikleri...